Nábytek EVA - úvod Ratanový luxus Bambusová sedací souprava TAO

Bambusová sedací souprava TAO

Bambusová sedací souprava TAO má vysokou užitnou hodnotu, splňuje nároky na pohodlí i na vizuální komfort. Absolutně nelze přehlédnout! Více

96 712

vč. DPH

Počet
Expedujeme od:

Na objednávku

Cena bez DPH79 927 Kč
Kódaf039
VýrobceRattan International
Záruka24 měsíců

Váš poradce

Eva Kramná

603 279 940

info@nabytek-eva.cz

Zeptejte se prodavače
Bambusová ložnice TAO
Cena: 72 978 Kč
Bambusová pohovka TAO
Cena: 34 494 Kč

Doprava Tento produkt může být u vás již: Na objednávku (bude telefonicky potvrzeno)

 

Bambusová sedací souprava TAO

 

je vyrobena z jenotlivých celých kusů přírodního bambusu, přední, boční a zadní díly křesel a sedačky jsou opracovány speciální lepenou technologií, která využívá bambusu a dodává tak sedací soupravě fantastický vzhled.

V ceně je pohodlná trojmístná sedačka (š.215/ h.85 / v.72 cm) a dvě křesla (š.95/ h.85/ v.72 cm) - všechny mají zkosené opěrky, které umožňují pohodlné opření a kvalitní odpočinek.

Dále souprava obsahuje konferenční stůl (š.142 / h.72/ v.40 cm), který je opatřen skleněnou deskou a ve spodní části má velký úložný prostor.

 

Dokoupit zvlášť si můžete taburet pohodlné taburety.

 

Tato sedací souprava TAO má vysokou užitnou hodnotu, splňuje nároky na pohodlí i na vizuální komfort. Absolutně nelze přehlédnout!

Použití výhradně kvalitních přírodních materiálů umožňuje použití našich výrobků téměř do všech prostor a to buď samostatné nebo v kombinaci i s jiným druhem nábytku. Naší zákazníci si objednávají naše výrobky jak do běžných činžovních bytů tak i do luxusních domů a rezidencí. Řada světových hotelů a reprezentačních prostor je vybaveno nábytkem našich výrobců.

Pokud není uvedeno jinak, pak pokud je součástí i čalounění - tak potah je vždy snímatelný a pratelný - doporučujeme vybrat vždy i náhradní potah a nechat si zhotovit 2 vyhotovení potahů - jedno perete, druhé používáte na nábytku.

Více informací o našem ratanovém nábytku a jak o něj pečovat neleznete zde.

Výrobce produktu: Rattan International

Diskuse:

Vyjádřete svůj názor nebo se na cokoliv zeptejte.

Pro kontaktování prodejce, prosím, použijte bublinku "Máte otázky" vpravo dole...