Informace

Datum vydání: 10.01.2011 21:13:14

 
Informace 

Důležité informace týkající se tohoto e-shopu.


11. zásad našeho internetového obchodu:
 
 

 

 

Nábytek-Eva.cz = nákup po internetu rychle, pohodlně a bez rizika!
 
 
 
 
U nás najdete všechno, co potřebujete k zařízení vašeho domova – od ložnice přes jídelnu, kuchyň, pracovnu, dětský pokoj až po dílnu, balkón a zahradu. Nabízíme nábytek cenově dostupný i luxusní, kvalitní, odolný a hezký. 
Záleží jen na vašem vkusu, popř. finančních možnostech.
 
 
 
 
Pro Vaši lepší orientaci jsme vytvořili speciální filtr, který vám umožní vybrat nábytek ve zvolené kategorii podle požadované barvy nebo materiálu, popř. vám filtr vyhledá veškeré akční ceny, novinky, atd. Ušetříte spoustu času a lépe najdete to, co hledáte. 
 
Nápověda: vyberte si kategorii, která vystihuje váš předmět hledání, klikněte na ní a vlevo pod kategoriemi naleznete přehledný filtr. Zde zatrhněte požadované barvy, popř. níže materiál a filtrujte. Využít můžete také tlačítek „Akční ceny“, „Novinky“, atd.
 
 
 
Pravidelně navštěvujeme veletrhy a výstavy doma i v zahraničí a hledáme pro vás nábytek, který by mohl odpovídat vašim představám. Spolupracujeme s mnoha českými i zahraničními výrobci a díky tomu máte možnost získat nábytek vyrobený nejnovějšími technologiemi a moderními postupy (a hlavně z léty prověřených, avšak inovovaných, kvalitnějších materiálů).
 
 
 
Dáváte-li přednost osvědčené české kvalitě, u nás si jistě vyberete. Český nábytek, to jsou zejména kvalitní produkty z masivního dřeva, čalouněný nábytek, matrace nebo nábytek do dílny.
 
 
 
Koho by nepotěšil kvalitní nábytek za lepší cenu? Proto pravidelně připravujeme akce na různé druhy nábytku a těší nás, když jste spokojeni :o). 
Akční ceny si můžete jednoduše vyhledat pomocí filtru „Akční ceny“ u každé kategorie zvlášť, nebo zvolit kompletní sortiment za akční ceny.
 
 
 
Vzhledem k tomu, že víme, jak rádi nakupujete bez čekání, snažíme se neustále rozšiřovat sklad a doplňovat ty nejžádanější produkty tak, abyste je mohli mít doma co nejdříve. Počet kusů je však omezen a proto neváhejte a ihned zakupte. 
Všechen sortiment, který je okamžitě k dispozici, je označen jako Nábytek skladem.
 
 
 
Snažíme se vám nákup co nejvíce zpříjemnit, proto nabízíme možnost nechat si dopravit zboží až domů za velice nízké ceny nebo při objednávce nad 10.000 Kč dokonce ZCELA ZDARMA. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku. Využijte toho tedy a kupte si všechny potřebné kusy vybavení najednou. Ušetříte! Na Slovensko nedodáváme.
Pozor - doprava zdarma se nevztahuje na produkty z kategorie Ratanový luxus.
 
 
 
Pokud nechcete využít našich služeb a bydlíte blízko, můžete si zboží vyzvednout osobně (samozřejmě bezplatně).
Pro Ratanový luxus máme výdejní místo v Praze (Čechy), u veškerého ostatního širokého sortimentu je výdejna v Milíkově u Jablunkova (Moravskoslezský kraj).
 
 
 
Platbu můžete provést až při převzetí zboží, tzv. na dobírku anebo pohodlněji - předem - rovnou převodem z účtu na účet. Po dokončení objednávky obdržíte e-mail s potvrzením, včetně čísla účtu, variabilního symbolu a celkové částky, tedy údajů potřebných k zaplacení bankovním převodem. Pracujeme na možnosti platit pomocí platebních tlačítek, či pomocí platebních karet.
Pozn: u Ratanového luxusu se vždy platí 50% záloha bezhotovostně předem a zbývající částka se doplácí buď hotově při předání zboží nebo bezhotovostně těsně před předáním zboží. Doprava se hradí zvlášť při předání zboží, možný je však také osobní odběr v Praze (zdarma).
 
 
 
Pokud si objednáte zboží, které je dodáváno v demontu (např. obývací stěna) nebo které je dodáváno vcelku, ale je velké a těžké (např. sedací souprava), můžete využít námi nabízené služby – montáž, výnos nebo oboje zároveň. Naši zkušení pracovníci vám za předem stanovenou cenu zboží vynesou i smontují. 
Jedinou nevýhodou může být o něco delší dodací lhůta. Je to proto, že na celou republiku máme pouze omezený počet pracovníků, kteří se zabývají montáží a trasy se tedy plánují. 
 
V případě, že jste u produktu nenalezli požadované informace, neváhejte se na nás obrátit emailem nebo telefonicky. Rádi vám poradíme.
 
 
 
 
Dnes je nakupování přes internet velmi oblíbené zejména kvůli pohodlí, rychlosti a jednoduchosti. Již nemusíte chodit po obchodech, zdlouhavě vybírat, marnit čas a ztrácet nervy.
 
Jako naši zákazníci máte mnoho výhod, díky nimž nejste vystaveni žádnému riziku: 
 
- Kdykoliv před převzetím zboží můžete od objednávky ustoupit, tedy ji stornovat.
 
- Pokud nejste se zbožím spokojeni, můžete je do čtrnácti dnů bez udání důvodu v neporušeném stavu vrátit. 
 
- V případě, že se zboží cestou poškodí nebo zásilka není dodána kompletní, v co nejkratším možném čase zjednáme nápravu. Je nutné však případné nedostatky napsat písemně na náš email info@nabytek-eva.cz viz stránka s kontakty a  kontaktovat nás telefonicky na čísle 603 279 940.
 
- Jakmile máme pro Vás zboží připraveno k expedici, vždy předem telefonujeme, abychom se s Vámi domluvili na přesném dni doručení. Vyhneme se tak vzájemně nepříjemnosti, že byste při doručení nebyli doma a zboží si nepřevzali.
 
- On-line platby jsou zabezpečeny a nehrozí zneužití vašich osobních údajů, neboť je posíláte přímo k bance, nikoliv k obchodníkovi (tedy ne k nám).
 
 
 
12. cookies
 
Zde naleznete stránku s informacemi o využívání cookies na našem e-shopu.
 
 
 
Společnost For Home & Net, s.r.o., IČ: 01648268 (dále jen Zpracovatel), která vyvíjí a provozuje e-shop https://www.nabytek-eva.cz (dále jen Eshop), prohlašuje, že veškeré osobní údaje zákazníků jsou považovány za důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb.
 
Osobní údaje zákazníků jsou uchovávány na serverech, které se nachází na území Česka, které je členem Evropské Unie. Data tedy žádným způsobem neopouští, ani nejsou uložena mimo Evropskou Unii. Servery, kde jsou data uchovávána, se nachází v data centrech společnosti Czechia. Více informací o data centrech naleznete zde: https://www.czechia.com/clanek/proc-hostovat-u-nas/.
 
Eshop si vyhrazuje právo, ale není povinen, shromažďovat následující údaje. Všechny níže uvedené údaje jsou považovány za důvěrné a vztahují se na ně tyto podmínky o ochraně osobních údajů.
 
 
Osobní údaje Zákazníků Eshopu
 
Návštěvníci Eshopu jsou Eshopem monitorování pro analytické účely, například pro návštěvy kategorií, stránek, vyhledávání a pokud udělají objednávku či se přihlásí / registrují, stávají se z nich Zákazníci a jejich údaje jsou uskladněny na serverech Eshopu.
 
Eshop využívá platební brány třetích stran pro platby kreditní kartou. Pokud Zákazník využije platbu kreditní kartou, přes platbu kartou, platební tlačítko nebo jinou platební metodu, ve všech případech jsou čísla kreditních karet nebo jiné citlivé údaje pro platbu zpracovávány platební bránou třetí strany. Eshop neuchovává čísla kreditních karet ani jiné citlivé platební údaje, ani k nim nemá přístup.
 
 
Technické údaje
 
Ze Eshopu Služby mohou být také automaticky získány a shromažďovány určité technické údaje o uživatelích a návštěvnících, jako jsou IP adresa, typ prohlížeče, typ operačního systému, přibližná lokace apod.
 
Eshop chrání osobní údaje Zákazníků pomocí moderních průmyslových standardů. Komunikace mezi Zákazníkem a servery Eshopu podporuje SSL/TLS šifrování (secure sockets layer / transport layer security). Osobní údaje jsou uloženy na serverech v data centru společnosti Czechia, které splňuje podmínky standardu TIER 3+. Více informací o data centru, kde jsou data uložena, najdete na stránkách společnosti Czechia zde: https://www.czechia.com/clanek/proc-hostovat-u-nas/.
 
 
Výmaz dat, právo  být zapomenut
 
Editace nebo přístup k osobním údajům ze strany Správce je vždy možná pouze po přihlášení do účtu Eshopu. Pro přihlášení je nutné znát přihlašovací e-mail a heslo. Přihlašovací proces, stejně jako celý účet a osobní údaje v něm obsažené, je také chráněn SSL /TLS šifrováním.
 
Správce může po přihlášení do jeho účtu Eshopu editovat nebo smazat údaje Zákazníka. Pokud chce Zákazník kompletně smazat celý svůj účet Zákazníka (mimo Objednávek a udělených Souhlasů), stačí napsat email na info@nabytek-eva.cz. Proces smazání účtu Zákazníka je nevratný a je prováděn pouze na žádost Zákazníka.
 
 
 
 
 
Na stránkách se nachází vyskakovací okno, tzv. pop-up, ve kterém je možno zadat e-mail, a to i pro nepřihlášené Zákazníky, tzv. Zájemce. Po zadání e-mailu a odsouhlasení, bude Eshop e-mailem zasílat Zákazníkovi/Zájemci akční a slevové nabídky produktů a to i před nákupem, maximálně 1x týdně. Nabídky nijak nesouvisí s případným nákupem. Jedná se o akční, slevněné a nové produkty na Eshopu. Vyplněním e-mailu, zakliknutím checkboxu se souhlasem s ochranou osobních údajů a potvrzením odběru v e-mailu (tzv. "double opt-in") dává Zájemce o nabídky najevo, že s tímto prohlášením souhlasí a to v plném znění.
 
 
 

 


Diskuse