Dřevěný zahradní nábytek - pořiďte si jej včas!

Datum vydání: 18.02.2011 23:38:50

 
Dřevěný zahradní nábytek - pořiďte si jej včas! 

Zahradní nábytek, posečená tráva, slunce, víno, relax! Dovedete si představit správnou zahradu bez nějakého hezkého zahradního nábytku? My ne! V naší nabídce naleznete přes 150 různých produktů zahradního nábytku!


Dřevěný zahradní nábytek jakožto přírodní materiál splňuje požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Dnešní trend vychází více či méně z návratu k přírodě, tudíž se v zahradách setkáváme s mnoha prvky zastupující dřevo. Ať už jsou to terasy, zábradlí, květináče, ozdobné podpěry květinobruby záhonů, ale zejména bývá dominantou právě posezení lákající k odpočinku. Vybrat si můžete dle svého vkusu - nabídka je skutečně široká.

Zahradám venkovského typu jistě bude slušet posezení vracející nás ve vzpomínkách na prázdniny u babičky, zejména tedy lavice nedotčené modernou, kde se pohodlně usadí celá rodina a ještě zbyde místo pro přátele, na terasách obytných domů oku lahodí spíše zahradní sestava s židlemi, které lze vhodně doplnit pohodlnými a vkusně sladěnými polstry.

 

Zahradní lavice 901 s opěradlem Dřevěný zahradní stůl Regent

 

Jako doplněk každého posezení by neměla chybět houpačka. Dřevěné masivní houpačky vynikají stabilitou a zejména děti ocení možnost pořádně se rozhoupat. Navíc je to výborné místo k relaxaci nebo k přátelskému rozhovru. Pokud se umístí do stínu stromu, bývá nejoblíbenějším místem odpočinku.

Houpačka TRIO 

Jako výborný a stylově nepochybně unikátní je dřevěný servírovací stolek určený jako doplňující bar, který by neměl chybět na žádné zahradní párty. Díky kolečkům snadno a elegantně dopravíte vše potřebné - od salátu až po láhev vína z kuchyně přímo na místo dění a využít můžete také integrovaný odnímatelný tác, který je součástí tohoto krásného párty kousku. 

      

Dřevěný bar DELUXE

Vlastníte-li bazén, nemůže chybět pohodlé místečko na sluníčku, kam se natáhnete. K tomu Vám dobře poslouží např. bytelné masivní lehátko Palm Cove, u něhož oceníte skvělé polohovací vlastnosti a zabudovanou odkládací plochu na drink nebo oblíbenou knihu. Lehátko je samozřejmě vybaveno kolečky, takže přemisťování lehátka bude pro Vás hračkou. Pokud skutečně toužíte po kvalitním odpočinku, doporučujeme vřele právě tento výrobek.

        

Dřevěné zahradní lehátko PALM COVE    

Jako doplněk každého posezení je už dnes naprosto nepostradatelný slunečník chránící nás před slunečními paprsky. Nabídnout Vám můžeme dřevěný slunečník, který vhodně a vkusně doplní Vaši masívní sedací sestavu.

            

Dřevěný slunečník 01

 

Dřevěný masivní nábytek bývá zpravidla ošetřen lakem či jiným nátěrem dodávající mu na životnosti. Zpravidla jednou za pět let je vhodné nábytek osmirglovat a znovu ošetřit vhodným nátěrem. Při takovéto péči nám může sloužit opravdu dlouho. Pokud nezakoupíme přímo sestavu z tropického dřeva, kterému vlhkost ani nepřízeň počasí nevadí, je nutné nábytek chránit a na zimu uschovat. 

 


Diskuse