Jak chci bydlet I.

Datum vydání: 18.03.2012 15:48:43

 
Jak chci bydlet I. 

Každý má  o bydlení jinou představu - shromáždili jsme pár různých názorů.


Ptali jsme se našich zákazníků a dověděli jsme se leccos ve škále věku, způsobu bydlení a třeba i toho, jaké má ten či onen vzdělání a kde a v čem žije. Názorů se nám nahrnulo celkem dost, budeme se o ně postupně s vámi dělit, ano? Třeba vám dodají nápad, inspirují vás. Třeba se rozzlobíte, ale možná i některý názor sakumprásk převezmete…

„Mě fascinuje, když někam přijdu na návštěvu a ten byt dýchá zabydleností. Většinou ještě spíš duchem paní domu. Když je koupelna plná různých skleniček, flakonů, větších i menších lahviček. Když přijdu do kuchyně a láká mě spousta různého koření na pěkných poličkách. Když je i obývák plný různých serepetiček (pardon, ale přesnější slovo neznám), které vám udělají hezky.“ (Alena Šimková, 55 let, Kolín)

„Postavil jsem dům a chci mít všechno utříděné. Jsem technik, linie musí lícovat. A preferuji sklo a kov od kuchyně až po obývací pokoj, v tom prostředí se cítím líp. Ne dřevěný, ale kovový nábytek.“ (40tiletý Petr z Krásného Pole u Ostravy)

„Ráda bych měla na stěnách i pár obrázků, ale manžel je striktně odmítl. Sice je ajťák, ale výtvarno uznává jenom v písíčku. Trápí mě to, naši mají doma plno originálů, vyrostla jsem mezi nimi a teď nic. Aspoň obývací pokoj by přece měl nabízet jakousi estetiku, ne?“ (Simona Gruberová, 33 let, Frýdek-Místek)

Máte jiné názory? Chcete se o ně podělit? Napište nám.

 


Diskuse