Jak na stereotyp v ložnici

Datum vydání: 21.02.2011 11:37:05

 
Jak na stereotyp v ložnici 

Marně si lámete hlavu, jak docílit toho, aby to v ložnici  konečne vypadalo jinak a prožitek byl v posteli mnohonásobně lepší? Máme pro vás tip na změnu. Nemusíte kupovat hned novou ložnici a přesto změna bude obrovská. Stačí vyměnit lůžkoviny. Nevěříte?


V dnešní době, kdy přibývá alergií, bolestí zad, migrén, ztuhlých kloubů a nespavosti, jsou volbou číslo jedna změny v ložnici. Vždyť právě zde každý večer uléháme s hlavním cílem - důkladně si odpočinout a připravit se na nový každodenní zápřah. A odpočinek by tedy měl být co nejkvalitnější. Pojďte si ho s námi maximálně zpříjemnit a vybrete si z naší široké nabídky souprav z pravé jemné ovčí vlny.

Proč investovat právě do těchto výrobků, když můžete změnit barvu povlečení a hotovo?

Důvodů je velmi mnoho a my vám stručně a přehledně nabídneme jedny z těch nejzákladnějších.

- lůžkoviny z ovčí vlny jsou termoregulační. To znamená, že se během chvilky přizpůsobí vaší tělesné teplotě. Pokud je vám chladno - hřejí, a v létě můžete být bez obav - nezpotíte se.

- další výhodou je dostatečná velikost. Už se nemusíte obavát, že vám pokrývka bude krátká, deka z ovčího rouna bohatě postačí i lidem nad dva metry.

- nespornou výhodou je výborná schopnost pohlcovat vodu. Velmi ocení lidé trpící nadměrným pocením. Lůžkoviny z ovčí vlny skvěle odvádějí pot z těla a odpařují ho ze svého povrchu do okolí. Na omak jsou stále příjemně suché.

- a co bakterie? Vysoké zastoupení lanolínu, který obaluje každý vlas, zabraňuje ulpívání bakterií a jiných mikroorganismů, navíc díky skvělé filtraci vlhkosti vytváří nevyhovující prostředí pro roztoče, kteří v případech ostatních "nevlněných" lůžkovin svými exkrementy a odumřelými částečkami svých těl způsobují dnes tak časté alergie. Vlněné lůžkoviny jsou tedy díky této vlastnosti vysoce antialergenní.

- jeden z hlavních bodů prevence nebo řešení již vzniklých problémů je další nesporná výhoda lůžkovin z kvalitního ovčího rouna, a tou je suché teplo. Příznivě působí na ledviny a močové cesty, gynekologické potíže, hemeroidy, podporuje prokrvení, zmírňuje psychické napětí, migrénu, ale hlavně výborně působí na tělo postižené revmatismem, bolestí šlach, vazů a kloubů.

Léčebný tepelný efekt nejvíce podpoří kombinace polštáře, deky a vlněné podložky.

Doporučujeme spát v našich luxusních lůžkovinách z ovčího rouna nazí, a tím umocnit léčebné či preventivní účinky, které tyto produkty od nepaměti mají. 

 

Piume 2-dílná vlněná souprava Versace zelené 3-dílná vlněná souprava Superwash 3-dílná vlněná souprava

 


Diskuse