Máte již zahradní lehátko?

Datum vydání: 30.04.2012 11:15:12

 
Máte již zahradní lehátko? 

Vážení zákazníci, vzhledem ke krásnému slunečnému počasí si jistě mnozí z Vás rádi dopřejí odpočinek v rozkvétající zahradě nebo nastavují tvář sluníčku přímo z terasy. 

Proto se ptáme:  Máte již zahradní lehátko?


Zvažujete koupi odolného nábytku, který nemusíte měnit za nový každou nastávající sezónu?

Nabízíme Vám široký sortiment luxusních zahradních lehátek, které jsou vyrobeny z materiálů odolávajícím nepříznivému počasí stejně dobře jako slunečnímu záření. Jedná se o vysoce odolné tropické dřevo Merbau,  Meranti nebo eukalyptové dřevo.

 

 

 

Velmi oblíbeným materiálem  pro venkovní použití je také umělý ratan. Vypadá naprosto přírodně a údržba je velmi jednoduchá. Stačí ostříkat zahradní hadicí nebo otřít vlhkým hadříkem. Nábytek z umělého ratanu je lehký, dobře se s ním manipuluje, což oceníte při točení se za sluncem.

 

 

 

 

Kdo dává přednost modernímu, plně funkčnímu a praktickému stylu, může zvolit lehátko z hliníku, které je opatřené speciální tkaninou, jež snadno odvádí tekutinu a rychle schne. Lehátko je tudíž praktické i k bazénu a nepřízeň počasí mu taktéž nevadí.

 

 

 

 

Většina lehátek je plně polohovací, takže záleží jen na Vás, zda budete odpočívat vleže na břiše nebo si naopak pohodlně sednete a pustíte se do své oblíbené knihy.

 

Okdaz na všechna námi nabízená lehátka naleznete zde: http://www.nabytek-eva.cz/search.asp?search=leh%C3%A1tko&x=0&y=0

 

Po dobře odvedené práci by se totiž rozhodně nemělo zapomínat na důkladný odpočinek a opětovné načerpání sil!

 


Diskuse