Nové luxusní výrobky z technického ratanu

Datum vydání: 02.02.2013 21:24:06

 
Nové luxusní výrobky z technického ratanu 

Představujeme vám naprostou novinku z oblasti zahradního nábytku.

Vyniká luxusním designem, skvělými užitkovými vlastnostmi i nejmodernějšími materiály, které se vyznačují odolností vůči všem povětrnostním vlivům.

Na našem trhu zatím nenajdete nic srovnatelného.


Luxusní nábytek SkyLine ze syntetického ratanu má mnoho předností, které ocení naprosto každý.

 

Svým noblesním designem a špičkovou kvalitou vynikne v interiéru stejně dobře jako v rámci zahrad, na terasách nebo v bezprostřední blízkosti vody.

                              

 

Nábytek je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů značek SUNBRELLA®, BATYLINE®, REHAU®, VIRO® a ECOLENE® a na našem trhu nic srovnatelného z hlediska designu a kvality materiálu zatím není.

Každý výrobek je vyplétán ručně a prochází několika výstupními kontrolami.

 

 

 

 

 

konstrukce je hliníková, odolná všem povětrnostním vlivům. Výhodou je extrémně dlouhá životnost a snadná manipulace s  nábytkem.

 

Syntetický výplet od výrobců REHAU®, VIRO® a ECOLENE®, což jsou světově uznávaní výrobci syntetických materiálů, jež patří k absolutní špičce na světovém trhu.

 

 

 

Hlavními rysy těchto materiálů jsou UV FILTR, extrémní odolnost vůči dešti, slunci, horku i mrazu, takže nábytek může zůstat venku i přes zimu.

 

- Polstry jsou vyrobeny z rvolučního materiálu QUICK DRY FOAM®, (což je hmota podobná molitanu), kterou voda volně proteče - polstr tedy vodou nenasákne a dosušení tak proběhne velmi rychle. Tento materiál je rovněž naprosto odolný vůči plísni a bakteriím, nedá se tedy vůbec srovnat s běžným polstrováním, na které jsme u nás zvyklí.

 

 

Materiál potahových látek polstrování značky SUNBRELLA® rovněž patří k nejvyhledávanějším materiálům, které se používají po celém světě v nejluxusnějších hotelech, Yacht clubech, luxusních resortech - po celý rok při slunci i dešti.

 

Tyto potahy jsou stálobarevné, vodu odpuzující, opatřené UV filtrem. Látka je na dotek velmi příjemná. Potahy jsou k dispozici v mnoha barevných variantách, výhodou je také velmi snadná údržba.

 

                                         

 

 

Tento nábytek je z dílny světových designérů a špičkoví výrobci jím zásobují převážně západní země Evropy a USA, ale také Rusko, kde je tento nábytek oblíbený díky odolnosti vůči mrazům.

 

Nespornou výhodou u tohoto nábytku je extrémní odolnost, velmi jednoduchá údržba a snadná manipulovatelnost.

 

 

Lehátka se dají stohovat a jsou, stejně jako ostatní nábytek z tohoto materiálu, naprosto voděodolná. Hodí se tedy zejména k bazénům.

 

              

 

 

 

Tento špičkový nábytek můžete zakoupit v kategorii Ratanový luxus - technoratan.

 

Jaké vlastnoti má a jak pečovat o technoratan - anglicky

 

 


Diskuse