Nábytek EVA - úvod Ratanový luxus Ratanová barová souprava CEMARA

Ratanová barová souprava CEMARA

Ratanová barová souprava CEMARA obsahuje bar se zabudovaným stojanem na skleničky a 20 vín, šuplík na otvíráky, zápalky, svíčky, aj. a také uzavíratelnou skříňku. Nechybí ani dvě luxusní barové židle na vysokých nožkách. Více

36 717

vč. DPH

Počet
Expedujeme od:

Na objednávku

Cena bez DPH30 345 Kč
Kódaf115
VýrobceRattan International
Záruka24 měsíců

Váš poradce

Eva Kramná

603 279 940

info@nabytek-eva.cz

Zeptejte se prodavače

Doprava Tento produkt může být u vás již: Na objednávku (bude telefonicky potvrzeno)

 

Ratanová barová souprava CEMARA obsahuje bar a dvě barové stoličky.

 

Barový pult je vybaven v jedné své polovině zabudovaným stojanem na skleničky a 20 vín, druhá polovina je tvořena šuplíkem (kde najde své místo otvírák na víno, svíčky, zápalky a jiné nezbytnosti) a dvířky uzavíratelnou skřínkou. Barový komplet doplňují dvě židle na vysokých nohách, jedna s opěradlem, druhá bez.

Celá barová souprava je vyrobena z masívního dřeva a důmyslně opletena pravým ratanem.

Na barových židličkách se díky vysokému čalounění sedí velmi pohodlně, takže čas u skleničky dobrého vína lze díky této barové soupravě strávit opravdu příjemně.

Použití výhradně kvalitních přírodních materiálů umožňuje použití našich výrobků téměř do všech prostor a to buď samostatné nebo v kombinaci i s jiným druhem nábytku. Naší zákazníci si objednávají naše výrobky jak do běžných činžovních bytů tak i do luxusních domů a rezidencí. Řada světových hotelů a reprezentačních prostor je vybaveno nábytkem našich výrobců.

Pokud není uvedeno jinak, pak pokud je součástí i čalounění - tak potah je vždy snímatelný a pratelný - doporučujeme vybrat vždy i náhradní potah a nechat si zhotovit 2 vyhotovení potahů - jedno perete, druhé používáte na nábytku.

Více informací o našem ratanovém nábytku a jak o něj pečovat neleznete zde.

Výrobce produktu: Rattan International

Diskuse:

Vyjádřete svůj názor nebo se na cokoliv zeptejte.

Pro kontaktování prodejce, prosím, použijte bublinku "Máte otázky" vpravo dole...