Nábytek EVA - úvod Ratanový luxus Ratanová sedací souprava AZUR

Ratanová sedací souprava AZUR

Jste moderní? Toužíte po něčem, co ještě nikdo nemá? Pořiďte si tuto sedací soupravu a budete ohromeni vy i všechny návštěvy! Více

51 894

vč. DPH

Počet
Expedujeme od:

Na objednávku

Cena bez DPH42 888 Kč
Kódaf001
VýrobceRattan International
Záruka24 měsíců

Váš poradce

Eva Kramná

603 279 940

info@nabytek-eva.cz

Zeptejte se prodavače

Doprava Tento produkt může být u vás již: Na objednávku (bude telefonicky potvrzeno)

 

Ratanová sedací souprava AZUR.

 

Jste moderní? Toužíte po něčem, co ještě nikdo nemá? Pořiďte si tuto sedací soupravu a budete ohromeni vy i všechny návštěvy!

 

Tato sedací souprava je vyrobena z pravého ratanu formovaného do oblých linií a vysušených do tvarové stálosti tak, aby  plnila svůj účel a skýtala majiteli pohodlí po dlouhé roky.

Souprava je tvořena trojmístnou sedačkou, dvěmi křesly, stylovou podnožkoukulatým konferenčním stolkem s masívní dřevěnou deskou a malým odkládacím stolkem.

Díky originálnímu řešení je tato sedačka vybavena pouze několika opěrnými polštářky a celkově je bez polstrů, což je samo o sobě dosud nevídané a velmi praktické. Zaručuje snadnou údržbu sedací soupravy.

Také se na ni velmi pohodlně sedí. 

 

Rozměry: (š/h/v)

- křeslo: 76 / 95 / 86 cm

- trojmístná pohovka: 226 / 95 / 86 cm

- konferenční stolek: 60 x 57 cm

- podnožka: 75 / 65 / 42 cm

- malý odkládací stolek

 

Použití výhradně kvalitních přírodních materiálů umožňuje použití našich výrobků téměř do všech prostor a to buď samostatné nebo v kombinaci i s jiným druhem nábytku. Naší zákazníci si objednávají naše výrobky jak do běžných činžovních bytů tak i do luxusních domů a rezidencí. Řada světových hotelů a reprezentačních prostor je vybaveno nábytkem našich výrobců.

Pokud není uvedeno jinak, pak pokud je součástí i čalounění - tak potah je vždy snímatelný a pratelný - doporučujeme vybrat vždy i náhradní potah a nechat si zhotovit 2 vyhotovení potahů - jedno perete, druhé používáte na nábytku.

Více informací o našem ratanovém nábytku a jak o něj pečovat neleznete zde.

Výrobce produktu: Rattan International

Diskuse:

Vyjádřete svůj názor nebo se na cokoliv zeptejte.

Pro kontaktování prodejce, prosím, použijte bublinku "Máte otázky" vpravo dole...