Nábytek EVA - úvod Ratanový luxus Ratanová sedací souprava PEONY

Ratanová sedací souprava PEONY

Ratanová sedací souprava PEONY - to je luxusní trojmístná pohovka, dvě pohodlná křesla, konferenční stůl a menší ratanový odkládací stolek, z něhož si pohodlně vezmete třeba kafíčko a rozečtenou knihu. Více

75 964

vč. DPH

Počet
Expedujeme od:

Na objednávku

Cena bez DPH62 780 Kč
Kódaf018
VýrobceRattan International
Záruka24 měsíců

Váš poradce

Eva Kramná

603 279 940

info@nabytek-eva.cz

Zeptejte se prodavače

Doprava Tento produkt může být u vás již: Na objednávku (bude telefonicky potvrzeno)

 

Ratanovou sedací soupravu PEONY

 

tvoří luxusní trojmístná pohovka, dvě pohodlná křesla, konferenční stůl a menší ratanový odkládací stolek, z něhož si pohodlně vezmete třeba kafíčko a rozečtenou knihu. 

 

Sedací souprava je velmi bytelná, základem je masívní dřevo, které je opleteno pravým ratanem. Polstry jsou vysoké a tužší, což zajišťuje pohodlné sezení a taktéž dobré vstávání

 

Polstry jsou opatřeny snímatelným a pratelným potahem.  Je možné zakoupit náhradní potahy v jiném barevném provedení a vzhled sedací soupravy měnit podle chuti a nálady. Nabídku volitelných potahů zašleme na vyžádání.

 

Rozměry: (š/h/v)

- křeslo: 107/ 97 / 77 cm

- trojmístná pohovka: 227 / 97 / 77 cm

- konferenční stolek: 120 / 60 / 42 cm

- odkládací stoleček: 52 / 52 / 52 cm

Použití výhradně kvalitních přírodních materiálů umožňuje použití našich výrobků téměř do všech prostor a to buď samostatné nebo v kombinaci i s jiným druhem nábytku. Naší zákazníci si objednávají naše výrobky jak do běžných činžovních bytů tak i do luxusních domů a rezidencí. Řada světových hotelů a reprezentačních prostor je vybaveno nábytkem našich výrobců.

Pokud není uvedeno jinak, pak pokud je součástí i čalounění - tak potah je vždy snímatelný a pratelný - doporučujeme vybrat vždy i náhradní potah a nechat si zhotovit 2 vyhotovení potahů - jedno perete, druhé používáte na nábytku.

Více informací o našem ratanovém nábytku a jak o něj pečovat neleznete zde.

Výrobce produktu: Rattan International

Diskuse:

Vyjádřete svůj názor nebo se na cokoliv zeptejte.

Pro kontaktování prodejce, prosím, použijte bublinku "Máte otázky" vpravo dole...