Ratanový luxus nyní pro každého!

Datum vydání: 14.05.2012 19:46:33

 
Ratanový luxus nyní pro každého! 

Ratan a nábytek z něj vyrobený se těší čím dál větší oblibě. Proto jsme pro vás připravili akční ceny.


Nyní máte možnost pořídit si domů eleganci s názvem RATANOVÝ LUXUS a vyzkoušet si tak kvalitu s nádechem exotiky. Akční ceny se týkají vybraných malých sedacích soupravkřesílek, ale i oblíbené, nádherné luxusní sedací soupravy LACOST, která je nyní zlevněná o více než 10.000 Kč

 

 

Všechny tyto produkty jsou vyrobeny z masívního mahagonového dřeva a z nejkvalitnějšího ratanu, který tvoří výplet a u menších souprav také konstrukci samotnou.

 

. 

 

 

Mnoho lidí si pod pojmem ratan vybaví proutěné křesílko, které praská a skřípe při každém poposednutí. 

Nábytek z pravého ratanu má však zcela odlišné vlastnosti. Jedná se o přírodní materiál, který je v surovém stavu pružný a vysoce ohebný, dá se splétat a různě tvarovat. Ovšem po vysušení ztvrdne jako dřevo a je vysoce odolný a pevný. Nemusíte se tedy obávat žádných nelibých zvuků ani nízké životnosti. Nábytek z pravého ratanu udělá službu po mnoho let a koupě kvalitního výrobku se proto vyplatí.

 

V nabídce nyní máme za neuvěřitelně nízké ceny krásné malé čajové sestavy a křesla s podnožkou, které se hodí jak na terasu, tak i do zimní zahrady nebo na balkón. Svými rozměry se vejdou i do menších bytů. 

 

 


Diskuse