Ratanový nábytek nově v nabídce

Datum vydání: 23.08.2011 11:57:06

 
Ratanový nábytek nově v nabídce 

Vážení zákazníci,

tímto vítáme všechny, kteří milují nefalšovaný přírodní styl, originalitu, ale také eleganci s nádechem luxusu.


 

 

Nově v našem obchodě naleznete vysoce kvalitní nábytek  z přírodního ratanubambusubanánovníku, vodního hyacintu a mořské trávy vhodný do ložnic, obývacích pokojů, jídelen, ale také na terasy, balkóny či do zimních zahrad
 

Námi nabízený ryze přírodní nábytek pochází z Indonésie a nese vysoce ceněnou pečeť kvality RATTAN NATURAL WAVE.

 

Důraz se klade především na:

1) kvalitu použitých surovin

Zpracovává se pouze ratan a bambus jakostní třídy A.

Ostatní podřadné jakosti (B,C,D) přenecháváme levnější a nekvalitnější "konkurenci".

Náš zákazník má tedy jistotu, že kupuje to nejlepší z nejlepšího.

2) výrobu

Nábytek, jenž pro Vás odebíráme, navrhují renomovaní Italští designéři. Samotná výroba probíhá ve specializovaných závodech, čímž se vylučují na koleně (domorodých obyvatelů) spletené výplně a spoje, kde nelze dohlídat naprostou přesnost a kvalitu.

Nábytek z této továrny po mnoha testech (viz níže) putuje do celého světa - do Ameriky a všech zemí EU. Splňuje vysoké standardy a slouží mmj. jako vybavení hotelů, restaurací, luxusních vil a rezidencí. 

3) nátěry a lakování

Náš ratanový a bambusový nábytek je ošetřen 4 speciálními vrstvami nátěru, což nábytku zajistí mnohonásobně vyšší odolnost a výdrž, taktéž hladkost a lesk.

Běžně je na trhu k sehnání nábytek  opatřený pouze dvěma vrstvami laku, což je naprosto nedostačující. 

4) výstupní kontrolu

Ta má několik velmi přísných fází, takže k zákazníkovi odchází prvotřídní výrobek splňující veškeré evropské a celosvětové normy.

5) dopravu

Po projítí výstupní kontrolou se nábytek pečlivě balí do několika vrstev kartónů tak, aby se předešlo jakémukoliv poškození.

 

 

Podle našich zkušeností patří výrobky značky WAVE k nejprodávanějším výrobkům na našem i světovém trhu.

 

Nábytek je vyroben z masivního dřeva (teak, mahagon) a teprve potom je nádherně umělecky opleten ratanem, banánovníkem či mořskou trávou. Nemusíte se obávat vrzání či jiných nelibých zvuků, na něž jsme zvyklí z lehkých proutěných křesílek. Toto je pravý ratan a bambus, který po vyschnutí připomíná nejtvrdší masívní dřevo. Vše je doplněno o kvalitní polštářky a sedáky, čímž je umocněn celý Váš relaxační zážitek.

Zákazníci jsou vždy mile překvapeni, jelikož nábytek vypadá mnohem lépe než na fotografii.  Mnohonásobně totiž  vyniknou jeho tvary a dýchne na Vás svou osobitou elegancí a stylem, který již uchvátil nejednu návštěvu a objednali si také...

 

Za zmínku možná stojí cena našeho nábytku a doplňkových porduktů. Na naše poměry se zdá možná na první pohled vysoká, ne však po zvážení všech aspektů. V zemích (Německo, Itálie a další) jsou tyto produkty několikanásobně dražší a našimi stálými zákazníky jsou právě cizinci.

To chceme naším internetovým obchodem změnit a nabídnout a zpřístupnit tento exotický luxus také v naší zemi, našim lidem.

 

Protože co je doma, to se počítá :o)

 

Péče o ratanový nábytek:

 

Značkový rattanový nábytek Natural Rattan Wave je vyroben z kvalitního rattanu třídy A, barevná úprava je provedena mořením (2x), dále melaninovým brusným lakovým plničem MSS-123B a konečným povrchovým nátěrem bezbarvého lesku ML131R (jedná se o systém laku tvrzeného kyselinou).
 
 
Údržba se provádí klasickým setřením prachu, příp. otřením lehce navlhčeným hadříkem. Jednou až dvakrát ročně, při generálním úklidu, je vhodné nábytek přetřít leštěnkou, například přípravkem Pronto. U vyplétaných výrobků, např. křesel apod., je možno jednou ročně za suchého slunečného počasí propláchnout výrobek sprchou poté nechat rychle vyschnout.
 
 
Výrobci je doporučeno číštění čalounění pěnou získanou z běžných pěnových přípravků přímo na předmětu, nedoporučuje se praní vzhledem k nebezpečí požkození čalounění.
 
 
Rattanový nábytek, syntetický molitan a povrchová úprava odpovídají mezinárodnímu certifikátu dle normy DIN EN 180 9002.

 


Diskuse