Udělejte si na jaře jaře

Datum vydání: 19.03.2012 22:25:53

 
Udělejte si na jaře jaře 

S příchodem jara je třeba si osvěžit a obnovit i domov. Představte si, jak jarní sluníčko začíná svítit a hřát, jeho paprsky pronikají přes vámi krásně umytá okna a dopadají na prosezenou sedačku, starý nábytek či rozviklané jídelní židle. Je nejvyšší čas na renovaci, abyste se cítili doma stejně skvěle jako venku.


Že 21. března začíná jaro a že den a noc trvají stejných dvanáct hodin, to známe už od školních škamen (i když se teď tvrdí, že vesna přichází o den dřív). Víme taky, že s rovnodenností se blíží pochod čerstvě narozených housat a káčátek za mámou k vodě,   že už co nevidět budou louky kolem silnice zabydlovat ještě nešikovné ovečky, hříbata a kůzlata, že nový život budou podtrhávat i květiny a třeba keře šeříků, které jsou rozhozeny jak brilianty na zelené podušce. Když bude všechno vonět jarem a novým životem, je nasnadě osvěžit novostí i domov.

Právě k tomu jsme zde my a s námi hromada příležitostí a možností se spoustou jarních akčních cen - však stačí zalistovat v našich stránkách.

Toužíte po fungl nové sedací soupravě, protože na té stávající už – marná věc – seděly davy a děti ji rovněž příliš nešetřily? Prosím, naše nabídka je všestranná. A co třeba nová lampa pro dokreslení příjemné atmosféry?

 

Nebo byste si rádi pořídili jídelnu, kde bude celé rodině hezky rodinně? Právě tak jako u sousedů, kteří v ní pospolitě tráví většinu času? Nic snazšího: vyberte si stůl hranatý, kulatý, oválný, z takového anebo makového dřeva, v té či oné barvě. A k němu ty nejpohodlnější židle, které se vám opravdu, ale opravdu moc líbí.

 

Anebo jste skromnější a spokojíte se s něčím menším? Samozřejmě, i na takové potěšení myslíme. Má to být polička, která pořád chybí na stěně v dětském pokoji? Nebo by si táta už konečně zasloužil houpací křeslo (do bytu i do zahrady), o kterém tolik let sní, neřku-li blouzní? 

 

 

Stačí párkrát kliknout a bude vám jaře na jaře. To jakože budete jaří, bujní, nadšení a šťastní.

 


Diskuse