Zahrada ožívá - aneb Hurá, jaro je taaadyyy!

Datum vydání: 11.04.2011 18:50:08

 
Zahrada ožívá - aneb Hurá, jaro je taaadyyy! 

Zahradní posezení - elegantní, pohodlné, bez nutnosti údržby. Ano, řeč je o umělém ratanu!


Jaro je v zahradě. Konečně! Tak dlouho jsme čekali, až přece jen přišlo. Rychle ven za sluníčkem! A honem něco dělat. Stromky ostříhat, trávu prokypřit, definitivně odhrnout chvojí, které chránilo květiny před mrazem... A jéjej, to je krása - vždyť už vykukují první tulipánky a narcisy. Pracujeme jako včelky a ani se nenadějeme, je poledne. Na sluníčku je tak příjemně, hmmm, co takhle poobědvat přímo mezi záhony? Nebo na terase...? Že si nemáte pořádně kde sednout? A na co? Zahradní nábytek je ošuntělý? Tak to je potom každá rada drahá...

Ale kdepááák! Nezoufejte! My pro Vás máme řešení! A s ním nabídku takových druhů posezení, že vám budou oči přecházet! Máte rádi dřevo? Že ne? Pracné na údržbu? A co takhle kovový nábytek? Taky ne? Není dostatečně teplý - přírodní? Dobře, tak pro vás máme něco velmi, velmi speciálního! Ratan!!! Ano, slyšíte dobře, nabídneme Vám to nejlepší z nejlepšího! A nebude to jen tak obyčejný ratan - bude umělý!

A teď dobře poslouchejte! Je krásný, je elegantní, je lehký - dobře se s ním manipuluje, židle se snadno odsouvají a zase přisouvají, přesto je stabilní a pevný! Je bezúdržbový - omývá se občas jen obyčejnou vodou (aby se neřeklo), nemusíte ho natírat, lakovat a přesto odolává slunci, dešti. Je pohodlný a prostě in. Netrhá punčochy a je téměr nezničitelný! Je vždy připravený zajistit vám to nejlepší posezení ve vaší krásné zahradě, na slunci či v stínu stromů, nebude se vám chtít domů! 

Využít můžete speciální jarní slevy na některé ratanové sestavy a užívat jaro v zahradě plnými doušky, neboť po zasloužené práci... - znáte to! :o)

 


Diskuse