Exkluzivní sedací soupravy

Exkluzivní sedací soupravy jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího technoratanu REHAU, VIRO nebo ECOLENE, který je synonymem pro extrémní odolnost vůči UV záření a povětrnostním vlivům, nevadí mu dokonce ani velmi nízké teploty - sníh a mráz, takže nábytek můžete mít v zahradě celoročně, aniž by utrpěl jakoukoliv újmu.

Polstry SUNBRELLA jsou světovou špičkou mezi potahy a vynikají vysokou stálobarevností, voděodolností a precizním provedením.

 

Tento nábytek je velmi jednoduchý na údržbu - stačí ho opláchnout vodou. Snese jakékoliv výkyvy počasí a i po letech vypadá stále jako nový.

 

Pořízením tohoto nábytku získáte komfort a luxus na mnoho let bez nutnosti dalších investic.

 

Nejprodávanější v kategorii

Počet položek: 5 Setřídit: Vzestupně Sestupně Počet zboží:
Luxusní sedací souprava AXIS

Luxusní sedací souprava AXIS

Luxusní sedací souprava AXIS zajišťuje komfort, luxusní vzhled a kvalitu v jednom. 
99 050 Kč Detail
Ebony - luxusní sedací souprava z technoratanu

Ebony - luxusní sedací souprava z technoratanu

Ebony - luxusní sedací souprava z technoratanu je desinově velmi zdařilá souprava vyznačující se přírodním vzhledem a velmi kvalitním zpracováním. Soupravu tvoří trojmístná sedačka, dvě pohodlná křesla a konferenční stolek. 
121 478 Kč Detail
Luxusní pohovka IGLU

Luxusní pohovka IGLU

Luxusní pohovka IGLU z dílny SkyLine design je vyrobena z nejkvalitnějšího technoratanu a funguje jako perfektní místo k odpočinku. Skýtá pohodlné posezení i stín před sluncem. Pokud si chcete užívat slunečních paprsku, jednoduše odklopte horní část. 
148 643 Kč Detail
Malá sedací souprava CUBE PUFF

Malá sedací souprava CUBE PUFF

Malá sedací souprava CUBE PUFF je velice atraktivní souprava tvořená nízkým stolem a čtvercovými sedátky, které jsou vyrobeny ze speciálního materiálu QUICK DRY FOAM a potaženy značkovou látkou SUNBRELLA.
51 440 Kč Detail
Luxusní sedací souprava Pacific

Luxusní sedací souprava Pacific

Luxusní sedací souprava Pacific je prostorná a velmi pohodlná sedací souprava vyrobena z vysoce kvalitního a všem povětrnostním podmínkám odolného technoratanu. 
126 361 Kč Detail
Počet položek: 5