FBpx

Exkluzivní sedací soupravy

Exkluzivní sedací soupravy jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího technoratanu REHAU, VIRO nebo ECOLENE, který je synonymem pro extrémní odolnost vůči UV záření a povětrnostním vlivům, nevadí mu dokonce ani velmi nízké teploty - sníh a mráz, takže nábytek můžete mít v zahradě celoročně, aniž by utrpěl jakoukoliv újmu.

Polstry SUNBRELLA jsou světovou špičkou mezi potahy a vynikají vysokou stálobarevností, voděodolností a precizním provedením.

 

Tento nábytek je velmi jednoduchý na údržbu - stačí ho opláchnout vodou. Snese jakékoliv výkyvy počasí a i po letech vypadá stále jako nový.

 

Pořízením tohoto nábytku získáte komfort a luxus na mnoho let bez nutnosti dalších investic.

 

Počet položek: 5 Setřídit: Vzestupně Sestupně Počet zboží:
Malá sedací souprava CUBE PUFF

Malá sedací souprava CUBE PUFF

Malá sedací souprava CUBE PUFF je velice atraktivní souprava tvořená nízkým stolem a čtvercovými sedátky, které jsou vyrobeny ze speciálního materiálu QUICK DRY FOAM a potaženy značkovou látkou SUNBRELLA.
51 440 Kč Detail
Luxusní sedací souprava AXIS

Luxusní sedací souprava AXIS

Luxusní sedací souprava AXIS zajišťuje komfort, luxusní vzhled a kvalitu v jednom. 
99 050 Kč Detail
Ebony - luxusní sedací souprava z technoratanu

Ebony - luxusní sedací souprava z technoratanu

Ebony - luxusní sedací souprava z technoratanu je desinově velmi zdařilá souprava vyznačující se přírodním vzhledem a velmi kvalitním zpracováním. Soupravu tvoří trojmístná sedačka, dvě pohodlná křesla a konferenční stolek. 
121 478 Kč Detail
Luxusní sedací souprava Pacific

Luxusní sedací souprava Pacific

Luxusní sedací souprava Pacific je prostorná a velmi pohodlná sedací souprava vyrobena z vysoce kvalitního a všem povětrnostním podmínkám odolného technoratanu. 
126 361 Kč Detail
Luxusní pohovka IGLU

Luxusní pohovka IGLU

Luxusní pohovka IGLU z dílny SkyLine design je vyrobena z nejkvalitnějšího technoratanu a funguje jako perfektní místo k odpočinku. Skýtá pohodlné posezení i stín před sluncem. Pokud si chcete užívat slunečních paprsku, jednoduše odklopte horní část. 
148 643 Kč Detail
Počet položek: 5