Nábytek EVA - úvod Ratanový luxus Ratanová sedací souprava ELIZABETH

Ratanová sedací souprava ELIZABETH

Ratanová sedací souprava ELIZABETH je masívní a do detailu nádherně propracovaná souprava vhodná do obývacího pokoje nebo zimní zahrady. Skvěle reprezentuje majitele. Více

71 377

vč. DPH

Počet
Expedujeme od:

Na objednávku

Cena bez DPH58 989 Kč
Kódaf028
VýrobceRattan International
Záruka24 měsíců

Váš poradce

Eva Kramná

603 279 940

info@nabytek-eva.cz

Zeptejte se prodavače

Doprava Tento produkt může být u vás již: Na objednávku (bude telefonicky potvrzeno)

 

Ratanová sedací souprava ELIZABETH je vyrobena z pravého přírodního ratanu a masívního mahagonového dřeva a svým jemným, avšak luxusním vzhledem je vhodná  do obývacích prostor nebo do prostornější zimní zahrady.

 

Jedná se o masívní a do detailu nádherně propracovanou soupravu, která obsahuje pohodlnou trojmístnou pohovku, dvě prostorná křesla, konferenční stůl se čtyřmi masívními, ručně vyřezávanými podstavci opletenými ratanem, které podpírají desku z tvrzeného skla a menší odkládací stolek.

 

Sedací souprava je opatřena kvalitními vysokými, avšak příjemně tuhými polstry, které zajišťují nejen pohodlný odpočinek, ale také dobré vstávání. 

Použití výhradně kvalitních přírodních materiálů umožňuje použití našich výrobků téměř do všech prostor a to buď samostatné nebo v kombinaci i s jiným druhem nábytku. Naší zákazníci si objednávají naše výrobky jak do běžných činžovních bytů tak i do luxusních domů a rezidencí. Řada světových hotelů a reprezentačních prostor je vybaveno nábytkem našich výrobců.

Pokud není uvedeno jinak, pak pokud je součástí i čalounění - tak potah je vždy snímatelný a pratelný - doporučujeme vybrat vždy i náhradní potah a nechat si zhotovit 2 vyhotovení potahů - jedno perete, druhé používáte na nábytku.

Více informací o našem ratanovém nábytku a jak o něj pečovat neleznete zde.Vyberte si z širokého výběru barev či dezénů:

Pokud je u barvy či dezénu uvedena cena, jedná se o příplatek, který bude připočten k výsledné ceně.
Vzorník barev mahagonového dřeva
Obrázek
Mahogany ABM
Obrázek
Mahogany Black
Obrázek
Mahogany Candy Apple Antique
Obrázek
Mahogany Dark Brown
Obrázek
Mahogany Disetressed
Obrázek
Mahogany Honey Antique
Výrobce produktu: Rattan International

Diskuse:

Vyjádřete svůj názor nebo se na cokoliv zeptejte.

Pro kontaktování prodejce, prosím, použijte bublinku "Máte otázky" vpravo dole...