Nábytek EVA - úvod Ratanový luxus Ratanová sedací souprava OKI

Ratanová sedací souprava OKI

Ratanová sedací souprava OKI nejen, že vypadá nádherně, ale skýtá obrovské množství prostoru, takže se na ni může pohodlně uvelebit celá rodina. Více

102 269

vč. DPH

Počet
Expedujeme od:

Na objednávku

Cena bez DPH84 520 Kč
Kódaf041
VýrobceRattan International
Záruka24 měsíců

Váš poradce

Eva Kramná

603 279 940

info@nabytek-eva.cz

Zeptejte se prodavače

Doprava Tento produkt může být u vás již: Na objednávku (bude telefonicky potvrzeno)

 

Ratanová sedací souprava OKI 

Vyrobena je z masívního dřeva a obložena pravým ratanem. V každé části sedačky a stolu je však použita jiná technika obložení, takže sedačka vypadá skutečně velmi zajímavě a po designové stránce je to velice zdařilý kousek s obrovskou užitnou hodnotou. Díky použitým kovovým prvkům velice dobře zapadá do moderních domácností a působí elegantně a stylově.

Tato rohová sedačka skýtá obrovské množství prostoru, může se na ni pohodlně uvelebit celá rodina. Díky prostoru a pohodlí, které poskytuje, ale také kvůli svému vzhledu patří mezi jednu z nejprodávanějších sedaček vůbec.

Součástí sedačky je kvalitní polstrování s množstvím pohodlných polštářů, takže odpočinek u vás nabere nových rozměrů.

 

Souprava obsahuje rovněž nádherný čtvercový konferenční stolek s úložným šuplíkovým prostorem, nahoře chráněný tvrzeným sklem.

 

Rozměry:

Rohová sedačka:     340 / 225 / 60 cm

Konferenční stolek:  100 / 100 / 39 cm

Použití výhradně kvalitních přírodních materiálů umožňuje použití našich výrobků téměř do všech prostor a to buď samostatné nebo v kombinaci i s jiným druhem nábytku. Naší zákazníci si objednávají naše výrobky jak do běžných činžovních bytů tak i do luxusních domů a rezidencí. Řada světových hotelů a reprezentačních prostor je vybaveno nábytkem našich výrobců.

Pokud není uvedeno jinak, pak pokud je součástí i čalounění - tak potah je vždy snímatelný a pratelný - doporučujeme vybrat vždy i náhradní potah a nechat si zhotovit 2 vyhotovení potahů - jedno perete, druhé používáte na nábytku.

Více informací o našem ratanovém nábytku a jak o něj pečovat neleznete zde.

Výrobce produktu: Rattan International

Diskuse:

Vyjádřete svůj názor nebo se na cokoliv zeptejte.

Pro kontaktování prodejce, prosím, použijte bublinku "Máte otázky" vpravo dole...