Ratanové FLAMINGO

Ratanové FLAMINGO je vytvořeno předními světovými designéry a jedná se o vysoce kvalitní soupravu dvou stylových židlí ve tvaru lžíce a malého kulatého stolku. Vše je vyrobeno z masívního dřeva a pečlivě opleteno pravým ratanem. Více

28 283

vč. DPH

Počet
Expedujeme od:

Na objednávku

Cena bez DPH23 375 Kč
Kódaf221
VýrobceRattan International
Záruka24 měsíců

Váš poradce

Eva Kramná

603 279 940

info@nabytek-eva.cz

Zeptejte se prodavače

Doprava Tento produkt může být u vás již: Na objednávku (bude telefonicky potvrzeno)

 

Ratanové FLAMINGO je vytvořeno předními světovými designéry a jedná se o vysoce kvalitní soupravu dvou stylových židlí ve tvaru lžíce a malého kulatého stolku. Vše je vyrobeno z masívního dřeva a pečlivě opleteno pravým ratanem. 

 

Ať už zařizujete bar či luxusní restauraci nebo si chcete zmodernizovat svůj domov, koupí tohoto nádherného posezení jistě neprohloupíte.

 

Židle na čtyřech nožkách z masívu mají vysokou zádovou opěrku s otvorem pro lepší manipulaci a pohodlný podsedák, takže nejen dobře vypadají, ale také se na nich dobře sedí.

Kulatý stolek ve stejném designu, taktéž v masívním provedení. 

 

Tyto produkty můžete zakoupit také zvlášť:

Židle - 1ks / 8.450 Kč

Stolek - 1ks / 5.950 Kč

 

Použití výhradně kvalitních přírodních materiálů umožňuje použití našich výrobků téměř do všech prostor a to buď samostatné nebo v kombinaci i s jiným druhem nábytku. Naší zákazníci si objednávají naše výrobky jak do běžných činžovních bytů tak i do luxusních domů a rezidencí. Řada světových hotelů a reprezentačních prostor je vybaveno nábytkem našich výrobců.

Pokud není uvedeno jinak, pak pokud je součástí i čalounění - tak potah je vždy snímatelný a pratelný - doporučujeme vybrat vždy i náhradní potah a nechat si zhotovit 2 vyhotovení potahů - jedno perete, druhé používáte na nábytku.

Více informací o našem ratanovém nábytku a jak o něj pečovat neleznete zde.

Výrobce produktu: Rattan International

Diskuse:

Vyjádřete svůj názor nebo se na cokoliv zeptejte.

Pro kontaktování prodejce, prosím, použijte bublinku "Máte otázky" vpravo dole...