Nábytek EVA - úvod Ratanový luxus Ratanová ložnice TOSCANA

Ratanová ložnice TOSCANA

Ratanová ložnice TOSCANA Více

80 973

vč. DPH

Počet
Expedujeme od:

Na objednávku

Cena bez DPH66 920 Kč
Kódaf066
VýrobceRattan International
Záruka24 měsíců

Váš poradce

Eva Kramná

603 279 940

info@nabytek-eva.cz

Zeptejte se prodavače

Doprava Tento produkt může být u vás již: Na objednávku (bude telefonicky potvrzeno)

 

Ratanová ložnice TOSCANA pochází z dílny italských návrhářů a zaujme na první pohled svou bytelností a pevností, za což vděčí masivnímu dřevu, z něhož je vyrobena. Čelo postele, dvířka komody a nočních stolků zdobí přírodní aplikace z pravého ratanu, dalším detailem typickým pro řadu TOSCANA je překřížené okénko.

 

Tato nádherná ložnice Vás přímo vybízí, abyste si udělali romantický večer při svíčkách a s dobrým vínem. Nechte se inspirovat...

 

Dominantou této ložnice je postel s vysokým "toskánským" čelem, která obsahuje rošt, matraci je však nutno dokoupit zvlášť.

Dále ložnicový set obsahuje: dva noční stolky a komodu se šuplíky na kovových pojezdech a v neposlední řadě ještě stylový doplněk, jakým je zrcadlo.

 

 

 

Použití výhradně kvalitních přírodních materiálů umožňuje použití našich výrobků téměř do všech prostor a to buď samostatné nebo v kombinaci i s jiným druhem nábytku. Naší zákazníci si objednávají naše výrobky jak do běžných činžovních bytů tak i do luxusních domů a rezidencí. Řada světových hotelů a reprezentačních prostor je vybaveno nábytkem našich výrobců.

Pokud není uvedeno jinak, pak pokud je součástí i čalounění - tak potah je vždy snímatelný a pratelný - doporučujeme vybrat vždy i náhradní potah a nechat si zhotovit 2 vyhotovení potahů - jedno perete, druhé používáte na nábytku.

Více informací o našem ratanovém nábytku a jak o něj pečovat neleznete zde.

Výrobce produktu: Rattan International

Diskuse:

Vyjádřete svůj názor nebo se na cokoliv zeptejte.

Pro kontaktování prodejce, prosím, použijte bublinku "Máte otázky" vpravo dole...