Nábytek EVA - úvod Ratanový luxus Ratanová sedací souprava MARTINA

Ratanová sedací souprava MARTINA

Ratanová sedací souprava MARTINA je nádherný nábytek vytvářející teplo a pohodu domova. Je vyrobena z vysoce kvalitních přírodních matriálů. Více

81 934

vč. DPH

Počet
Expedujeme od:

Na objednávku

Cena bez DPH67 714 Kč
Kódaf022
VýrobceRattan International
Záruka24 měsíců

Váš poradce

Eva Kramná

603 279 940

info@nabytek-eva.cz

Zeptejte se prodavače

Doprava Tento produkt může být u vás již: Na objednávku (bude telefonicky potvrzeno)

 

Ratanová sedací souprava MARTINA rohová je vyrobena z masívního mahagonového dřeva a pravého ratanu.

Sedcí soupravu tvoří centrální konferenční stolek a velmi pohodlná troj-místná a dvou- místná pohovka efektně oddělená rohovým odkládacím stolkem, na který můžete umístit např. stylovou lampu vhodně doplňující přírodní vzhled celé sestavy.

Sedací souprava je doplněnana kvalitními polstry, které zajišťují pohodlí při sezení a díky nimž se z pohovky dobře vstává. Polstry jsou opatřeny snímatelnými a pratelnými potahy

 

Kromě lampy si můžete zvlášť dokoupit také křeslo ve stejném provedení jako je celá sedací souprava a tím si tak zvětšit sedací prostor. Cena křesla je 10.890 Kč.

 

Koupí sedací soupravy z ryze přírodních materiálů získate nejen kvalitní nábytek s vysokou užitnou hodnotou, ale také komfortní posezení, kde budete rádi trávit svůj volný čas. 

Použití výhradně kvalitních přírodních materiálů umožňuje použití našich výrobků téměř do všech prostor a to buď samostatné nebo v kombinaci i s jiným druhem nábytku. Naší zákazníci si objednávají naše výrobky jak do běžných činžovních bytů tak i do luxusních domů a rezidencí. Řada světových hotelů a reprezentačních prostor je vybaveno nábytkem našich výrobců.

Pokud není uvedeno jinak, pak pokud je součástí i čalounění - tak potah je vždy snímatelný a pratelný - doporučujeme vybrat vždy i náhradní potah a nechat si zhotovit 2 vyhotovení potahů - jedno perete, druhé používáte na nábytku.

Více informací o našem ratanovém nábytku a jak o něj pečovat neleznete zde.Vyberte si z širokého výběru barev či dezénů:

Pokud je u barvy či dezénu uvedena cena, jedná se o příplatek, který bude připočten k výsledné ceně.
Vzorník barev mahagonového dřeva
Obrázek
Mahogany ABM
Obrázek
Mahogany Black
Obrázek
Mahogany Candy Apple Antique
Obrázek
Mahogany Dark Brown
Obrázek
Mahogany Disetressed
Obrázek
Mahogany Honey Antique
Výrobce produktu: Rattan International

Diskuse:

Vyjádřete svůj názor nebo se na cokoliv zeptejte.

Pro kontaktování prodejce, prosím, použijte bublinku "Máte otázky" vpravo dole...