Nábytek EVA - úvod Ratanový luxus Bambusová sedací souprava KEIRA

Bambusová sedací souprava KEIRA

Bambusvá sedací souprava KEIRA vyniká pevností, bytelností a svou přírodní elegancí upoutá na první pohled. Je vhodná pro lidi, kteří milují vše přírodní a dávají přednost spíše jednoduchým a čistým liniím. Více

80 457

vč. DPH

Počet
Expedujeme od:

Na objednávku

Cena bez DPH66 493 Kč
Kódaf036
VýrobceRattan International
Záruka24 měsíců

Váš poradce

Eva Kramná

603 279 940

info@nabytek-eva.cz

Zeptejte se prodavače

Doprava Tento produkt může být u vás již: Na objednávku (bude telefonicky potvrzeno)

 

Bambusvá rohová sedací souprava KEIRA je vyrobena z masívního dřeva mahagon a plátů přírodního bambusu.

Vyniká pevností, bytelností a svou přírodní elegancí upoutá na první pohled. Je vhodná pro lidi, kteří milují vše přírodní a dávají přednost spíše jednoduchým a čistým liniím.

 

Rohová sedací souprava je opatřena kvalitními, příjemně tuhými polstry, které zaručují pohodlný odpočinek i dobré vstávání.

Polstry mají snímatelné a prací potahy, které lze rovněž zakoupit v jiném barevném provedení a měnit tak vzhled sedačky dle potřeby či momentální nálady.

 

Součástí této soupravy je také čtvercový konferenční stolek ve stejném stylu, na povrchu chráněn tvrzeným sklem.

 

K sedací soupravě je možno kromě náhradních potahů zakoupit rovněž stylové polštářky nebo lampičku, což jsou drobné prvky, které svým pohodlím a měkkým světlem dotvářejí rodinnou atmosféru.

 

Tuto sedací soupravu můžete zakoupit také v provedení klasickém, tzn. trojmístní pohovka, dvě křesla, konferenční a malý odkládací stůl za cenu 56.740 Kč.

 

Použití výhradně kvalitních přírodních materiálů umožňuje použití našich výrobků téměř do všech prostor a to buď samostatné nebo v kombinaci i s jiným druhem nábytku. Naší zákazníci si objednávají naše výrobky jak do běžných činžovních bytů tak i do luxusních domů a rezidencí. Řada světových hotelů a reprezentačních prostor je vybaveno nábytkem našich výrobců.

Pokud není uvedeno jinak, pak pokud je součástí i čalounění - tak potah je vždy snímatelný a pratelný - doporučujeme vybrat vždy i náhradní potah a nechat si zhotovit 2 vyhotovení potahů - jedno perete, druhé používáte na nábytku.

Více informací o našem ratanovém nábytku a jak o něj pečovat neleznete zde.Vyberte si z širokého výběru barev či dezénů:

Pokud je u barvy či dezénu uvedena cena, jedná se o příplatek, který bude připočten k výsledné ceně.
Vzorník barev mahagonového dřeva
Obrázek
Mahogany ABM
Obrázek
Mahogany Black
Obrázek
Mahogany Candy Apple Antique
Obrázek
Mahogany Dark Brown
Obrázek
Mahogany Disetressed
Obrázek
Mahogany Honey Antique
Výrobce produktu: Rattan International

Diskuse:

Vyjádřete svůj názor nebo se na cokoliv zeptejte.

Pro kontaktování prodejce, prosím, použijte bublinku "Máte otázky" vpravo dole...